MGKS - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gazder 67
2. gogo64 66
3. Cokolvy 64
4. pomocnik50 58
5. kaka_13 57
6. paco_15 52
7. ask.com.55 25
8. Dobmar 2

MLKS Wisła Dobrzyń pauza
LKS Grot Kowalki 2:2 Victoria Smólnik
Piast Bądkowo 1:0 Lech Dobre
Skrwa Skrwilno 2:1 Wicher Wielgie
Orzeł Służewo 0:0 Cukrownik Fabianki
MGKS Lubraniec 0:1
Zgoda Chodecz 4:3 Wzgórze Raciążek

Brak aktywnych ankiet.

MGKS Lubraniec

Ogólnie:

Miejsko Gminny Klub Sportowy "Lubraniec"
Rok założenia:
1996

Miejsko – Gminny Klub Sportowy „Lubraniec” w Lubrańcu powstał z inicjatywy mieszkańców Lubrańca, którzy 25 stycznia 1996 roku odbyli zebranie załozycielskie klubu byli to: Janusz Wojciechowski, Zbigniew Szteike, Tomasz Włodarzewski, Tomasz Radaszewski, Tadeusz Wojtasik, Józef Preczyński, Daniel Brzuszkiewicz, Grzegorz Aleksinski, Sławomir Mularski, Tadeusz Pinkowski, Roman Kapuścinski, Jan Basierski, Ireneusz Paradzinski, Andrzej Kolanowski, Elżbieta Nowakowska.

"Życie Lubrańca" Styczeń, 1996 rok.

Podczas tego zebrania podjeto uchwałe 1/96 – dotycząca woli założenia klubu, oraz uchwałe 2/96 – dotycząca statutu klubu. Do załatwienia spraw zwiazanych z rejestracja klubu, załozyciele upowaznili nastepujące osoby: Elżbiete Nowakowską, Janusza Wojciechowskiego, Grzegorza Aleksinskiego, Tadeusza Pinkowskiego, Romana Kapuścinskiego, Jana Basierskiego.

MGKS „Lubraniec” został zarejestrowany w Sądzie Wojewódzkim  I Wydział Cywilny we Włocławku w dniu 07. 03. 1996 roku pod pozycją nr 113.  (22) 30 marca 1996 roku odbyło się I Walne Zebranie MGKS „Lubraniec” podczas którego dokonano wyboru władz klubu: Prezesem Zarządu został Przemysław Sadziński – nauczyciel wychowania fizycznego, V-ce Prezesem – Marek Wojtkowski, Sekretarzem Jan Basierski, Członkami Zarządu – Roman Kapuścinski, Cezary Jaroszewski, Tadeusz Wojtasik, Tadeusz Pińkowski. W skład Komisji Rewizyjnej weszli: Przewodniczący Janusz Wojciechowski, Z-ca Przewodniczącego Tomasz Michalak, Członek Komisji Sławomir Mularski.

Podczas zebrania przyjęto następujące wnioski:

1. Rozszerzenie sekcji piłki nożnej o drużyny juniorów i trampkarzy
  2. W przyszłości stworzyć klub wielosekcyjny
  3. Prowadzić działalność rekreacyjną (21)

I zebranie sprawozdawcze, 22 marca 1997 rok:

"Życie Lubrańca" Maj, 1997 rok.

MGKS „Lubraniec” stał się kontynuatorem LZS „Błękitni” Lubraniec, dzięki czemu w rundzie wiosennej sezonu 1995/1996 rywalizowali w rozgrywkach B klasy województwa włocławskiego w miejsce Błękitnych Lubraniec. Trenem zespołu był Roman Kapuścinski pod wodzą, którego seniorzy awansowali do klasy wyższej.

Do rozgrywek sezonu 1996/1997 zgłoszone zostały drużyny juniorów młodszych trenowanych przez Tomasza Michalaka i trampkarzy młodszych, którymi opiekował się Przemysław Sadziński.

W następnych latach funkcję Prezesa MGKS „Lubraniec” pełnili:

• 1998 – 2000 Tomasz Górecki
  • 2000 – 2001 Marcin Lewandowski
  • 2001 – 2004 Stefan Przybysz
  • od marca 2004 – 2005 Tomasz Michalak
  • 2006 Przemysław Sadziński
  • 2006 – 2007 Ryszard Brzeziński
  • od 2008 – Rafał Marciniak

Trenerzy seniorów:

Roman Kapuściński, Andrzej Pawłowski, Mirosław Jabłoński, Tomasz Michalak, Andrzej Pawłowski, Tomasz Michalak, Roman Kapuściński, Zbigniew Mikołajczak, Andrzej Gulcz.

Opiekunowie grup młodzieżowych:

Przemysław Sadziński, Tomasz Michalak, Paweł Rogowski, Dariusz Zieliński, Łukasz Michalski, Arkadiusz Kołodziej, Roman Kapuściński, Dominik Chojnacki.

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wzgórze Raciążek - MGKS Lubraniec
Cukrownik Fabianki - Zgoda Chodecz