MGKS - strona nieoficjalna

Zaloguj się, aby typować.
Lp. Osoba Pkt.
1. gazder 67
2. gogo64 66
3. Cokolvy 64
4. pomocnik50 58
5. kaka_13 57
6. paco_15 52
7. ask.com.55 25
8. Dobmar 2

MLKS Wisła Dobrzyń pauza
LKS Grot Kowalki 2:2 Victoria Smólnik
Piast Bądkowo 1:0 Lech Dobre
Skrwa Skrwilno 2:1 Wicher Wielgie
Orzeł Służewo 0:0 Cukrownik Fabianki
MGKS Lubraniec 0:1
Zgoda Chodecz 4:3 Wzgórze Raciążek

Brak aktywnych ankiet.

Sponsoring

Sport to najistotniejszy podmiot współczesnego sponsoringu. Szybkość rozwoju tego rodzaju marketingu jest zależna popularności danej dyscypliny na danym obszarze. Klub MGKS Lubraniec to szybko rozwijający się klub z przyszłością. Dobra postawa seniorów oraz juniorów młodszych sprawia, że o klubie słyszy coraz więcej ludzi nie tylko z okolic Lubrańca, ale i z całej Polski.

Piłka nożna jest bardzo popularnym sportem w Lubrańcu i okolicach, o czym świadczy liczba zawodników uprawiających ten sport. Stronę MGKS Lubraniec codziennie ogląda ponad sto osób, do dnia dzisiejszego tą stronę odwiedzono ponad 100 000* razy. Poprzednia  nieoficjalna strona klubu miała ponad 20 000 odwiedzin z ponad 200 polskich miast. Na mecze drużyny seniorów przychodzi regularnie spora grupa kibiców, zwiększając się podczas meczów derbowych i ligowych szlagierów.

Wobec niemałych kosztów niezbędnych na utrzymanie i rozwijanie takiego klubu zwracamy się do wszystkich Państwa którym dobro sportu nie jest obojętne o jakąkolwiek pomoc finansową lub też inną formę sponsoringu. Każda forma pomocy będzie przez nas mile widziana.

Zainteresowanych prosimy o kontakt z prezesem klubu, Panem Rafałem Marciniakiem na numer 601401834.
Również pod tym numerem uzyskacie Państwo szersze informacje na temat sponsoringu naszego klubu.

(*) - stan na dzień 29.07.2014

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Wzgórze Raciążek - MGKS Lubraniec
Cukrownik Fabianki - Zgoda Chodecz